Alles über Kanarienvögel
83-7073-163-5
poradniki

W porównaniu z innymi zwierzętami domowymi, kanarek jest mało kłopotliwym domownikiem. Nie przeszkadza sąsiadom, gdyż nie jest głośny, nie podlega obowiązkowi rejestrowania, a tym samym nie wymaga ponoszenia jakichkolwiek opłat. Jego pielęgnacja jest łatwa, a żywienie - proste. Ponadto rzadko choruje. Jednym słowem, jest idealnym współlokatorem, jeśli tylko zapewnimy mu minimum, którego potrzebuje.

źródło opisu: MULTICO, 1996

Marta Bilewicz | 2012-01-08
Przeczytana: 2000 rok

Pozycja obowiązkowa dla każdego początkującego hodowcy kanarków. Najlepszy poradnik na rynku w Polsce.

magda | 2013-12-29
Na półkach: Przeczytane, Na półce
Przeczytana: 2008 rok

Przystępna pozycja dla kogoś, kto myślał, że kanarki są głupiutkie, ich główną rozrywką jest jedzenie i bycie ładnym urozmaiceniem wystroju mieszkania. Rzuca nieco nowego światła na te sympatyczne ptaszki i dzięki niej nauczycie się, jak pupila nie zagłodzić, jak dostarczyć mu rozrywki oraz dowiecie się, że każdy kanarek ma swój rozum, a na jego sympatię i zaufanie trzeba zasłużyć - ot, zwykły zwierzak domowy, tyle, że porośnięty pierzem.

erik | 2016-04-21
| 2012-01-25