Po prostu JavaScript. Wydanie VIII

Wydawnictwo: Helion
2 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Potencjał JavaScriptu w zasięgu ręki!Język JavaScript po paru latach banicji wrócił do łask - jeszcze silniejszy, jeszcze lepszy, wręcz niezbędny! To dzięki niemu współczesne aplikacje internetowe nie przypominają tych tradycyjnych, które znaliśmy do tej pory, ale są od nich o wiele lepsze! Dostępne z każdego miejsca na świecie, odporne na awarie oraz kuszące atrakcyjnym interfejsem użytkownika...Dzięki tej książce błyskawicznie poznasz możliwości JavaScriptu oraz zaczniesz stosować go w codziennej pracy. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje, począwszy od podstaw tworzenia interaktywnej witryny internetowej, a skończywszy między innymi na dodawaniu zaawansowanych funkcji, oferowanych przez bibliotekę jQuery. Już po krótkiej lekturze tchniesz życie w swoje strony internetowe, a jeśli poświęcisz trochę więcej czasu, bez problemu stworzysz efektowną aplikację internetową!W trakcie lektury poznasz:* składnię języka i budowę skryptów JavaScript* metody osiągania interakcji między kodem w HTML-u i JavaScripcie* możliwości i ograniczenia tego języka* najlepsze sposoby korzystania z technologii AJAXPrzygotuj swoją pierwszą aplikację internetową!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Arczi | 2015-03-22
Przeczytana: 21 marca 2015

Książka jest zbiorem słabo napisanych skryptów, które mają za zadanie pomóc uatrakcyjnić stronę internetową. O tym czym jest i jak działa JavaScript nie da się dowiedzieć z niej nic.