Kanapki i przekąski

Wydawnictwo: Muza
9788373198463

Kanapka jest symbolem gastronomicznej prostoty i praktyczności. Co wykwintniejszym podniebieniom jawi się nawet jako symbol konsumpcyjnego prostactwa. Nic bardziej mylnego. Przy robieniu kanapek należy kierować się tymi samymi zasadami smakowo-estetycznymi, jakie rządzą w kuchniach największych Mistrzów. Niniejsza książka nie tylko prezentuje kanapkową klasykę, porządkując zarazem sztukę robienia kanapek, ale i ukazuje ogromne bogactwo smaków i możliwości kombinacji poszczególnych elementów w kanapkach zimnych lub gorących, płaskich lub zawijanych, serwowanych na ostro lub na słodko.Ta bogato ilustrowana książka, będąca uhonorowaniem domowej kuchni, zdrowych artykułów spożywczych, prostych przepisów i ciekawych pomysłów przeznaczona jest dla obdarzonych wyobraźnią domorosłych kucharzy, gotujących na użytek rodziny.

kww | 2011-07-15
Nezumiko | 2015-04-02