Kakuro

Wydawnictwo: Liber
poradniki

Kakuro to kolejna wciągająca i przyjacielsko uzależniająca zagadka, która przyszła do nas z Japonii. Tam setki oddanych sztuce tworzenia zagadek mistrzów poświęcają całe życie aby znaleźć sposoby na to, żebyś Ty nie mógł ich łatwo rozwiązać. Dlatego możemy powiedzieć, że jeśli lubisz Sudoku to pokochasz Kakuro! Ta książka zawiera ponad 170 zagadek Kakuro pogrupowanych na czterech poziomach. Zaczniesz od kilku łatwych Pysznych zagadek wstępnych, potem przechodzisz do zagadek Zdradliwych, Złośliwych i w końcu do doprowadzających do łez Bezwzględnych.

Sciri | 2015-09-18
Radek | 2013-05-06