Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych

6 (8 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Krzysztof Młodawski | 2017-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2017

Książka kompleksowo opisująca zasady SEO, od samej budowy witryny, poprzez jej optymalizację, aż po budowę kampanii promocyjnej.
Książka zawiera bardzo dużo przydatnych informacji, szczególnie dla laików, jednak jest bardzo ciężka w odbiorze. Osoba początkująca szybko może się poddać, ja jako osoba zaawansowana w temacie momentami czułem się bardzo znudzony stylem tej książki.
Przeczytać warto, ale trzeba mieć dużo cierpliwości i samozaparcia.

kasperski95 | 2015-04-14

Moim celem było opanowanie podstawowych informacji w dziedzinie SEO, jednak po przeczytaniu 1/3 tej książki poddałem się. Wiedza (przynajmniej na początku) jest mało skondensowana, a książkę ciężko się czyta.

Marianus | 2014-12-11

Kompendium wiedzy o SEO. Poruszono w tej książce niemal wszystkie aspekty pozycjonowania. Polecam.