Internet. Kurs. Wydanie III

Wydawnictwo: Helion

Poznaj internet? i zakochaj się w możliwościach sieci WWW! Poznaj różnicę między internetem a siecią WWW Dowiedz się, jak działają przeglądarki i jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci Znajdź potrzebne Ci informacje za pomocą wyszukiwarki internetowej Wysyłaj i odbieraj pocztę elektroniczną Odkryj fascynujący świat serwisów społecznościowych Internet już tak zadomowił się w naszym świecie, że często trudno dać sobie bez niego radę - nawet przy najprostszych czynnościach. Ot, weźmy choćby codzienną komunikację z rodziną i przyjaciółmi. Owszem, istnieją telefony, ale już zdjęcia łatwiej przesłać pocztą elektroniczną. Ze starymi znajomymi najlepiej umówić się przez portal społecznościowy, nową pralkę (a także opinie o niej) znaleźć w sklepie internetowym ? i dokonać jej zakupu najtaniej dzięki porównywarce cen. Jak opanować to wszystko w mgnieniu oka i cieszyć się swobodnym dostępem do milionów wiadomości oraz usług w wirtualnej rzeczywistości?Książka "Internet. Kurs " szybko i łagodnie wprowadzi Cię w świat sieci WWW, wyjaśniając wszystkie podstawowe pojęcia i problemy, prowadząc za rękę przy poznawaniu kolejnych narzędzi i wskazując najważniejsze programy. Dzięki niej bez kłopotu zaczniesz używać przeglądarek i wyszukiwarek, a życie bez poczty e-mail stanie się w ogóle nie do pomyślenia. W mig znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje. Docenisz wygodę internetowych spotkań z ludźmi oraz zakupów, nauczysz się chronić przed wirtualnymi zagrożeniami, a może nawet założysz własną stronę WWW!Sposoby dostępu do internetu BHP w internecie i program Windows Defender Podstawowe informacje o przeglądarkach Kurs obsługi przeglądarki ? Internet Explorer 8 i Mozilla Firefox Popularne wyszukiwarki i strategia wyszukiwania Dziesięć rad dla korzystających z wyszukiwarek Konto e-mail i savoir vivre użytkownika poczty internetowej Zakładanie bezpłatnego konta pocztowego i obsługa poczty przez WWW Twitter, Facebook i czaty Komunikatory internetowe Tworzenie stron WWW Szybko, sprawnie i bez nerwów - zapraszamy do globalnej sieci!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!