Berlin. Przewodnik - Celownik

Seria: Przewodnik - Celownik
Wydawnictwo: Helion

Przewodnik-Celownik Berlin to: Atlas Berlina 1 : 10 000 Alfabetyczny leksykon 110 największych atrakcji turystycznych ponad 180 kolorowych fotografi i Zwięzłe informacje praktyczne Przejrzysty system odsyłaczy ... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Berlinem, bezbłędnie trafi ać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze...

Przewodnik-Celownik Berlin to:
Atlas Berlina 1 : 10 000
Alfabetyczny leksykon 110 największych atrakcji turystycznych
ponad 180 kolorowych fotografi i
Zwięzłe informacje praktyczne
Przejrzysty system odsyłaczy
... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Berlinem, bezbłędnie trafi ać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze zabytki w mieście.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!