Komputerowe systemy automatyki przemysłowej

Wydawnictwo: Helion
Inne

Książka "Komputerowe systemy automatyki przemysłowej" ma przybliżyć czytelnikowi mechanizmy przekazywania informacji w komputerowym systemie sterowania procesem przemysłowym. Autor opisuje podstawy technologii komunikacyjnych wykorzystywanych podczas eksploatacji infrastruktury systemów informatycznych przedsiębiorstwa, a także zagadnienia dotyczące przemysłowych sieci komputerowych. Skupia się także na budowie przemysłowych systemów operacyjnych oraz różnych systemach komputerowych używanych w systemach automatyki przemysłowej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion