Zgłosuj na książki roku 2017

Ptasia grypa. Jak się przed nią uchronić

Wydawnictwo: Helion
832460510X
Inne

Jeśli chcesz uniknąć ptasiej grypy, lepiej miej tę książkę pod ręką... Ptasia grypa jest zabójcza i stale się rozprzestrzenia. Za parę miesięcy może zagrozić również Tobie i Twoim najbliższym. Być może nie dojdzie do globalnej epidemii, ale czy zignorujesz ryzyko i zrezygnujesz z wszelkich przygotowań? Bez względu na swoją decyzję pamiętaj: w sytuacjach kryzysowych przetrwają ci, którzy są najlepiej przygotowani do nich i nie poddają sie panice. Słyszałeś ekspertów roztaczających wizje globalnej epidemii i zadawałeś sobie pytanie: czy ptasia grypa będzie kolejną wielką katastrofą w dziejach ludzkości? Teraz możesz poznać wiarygodną odpowiedź. W tej książce znajdziesz fakty uznane przez Światową Organizacje Zdrowia. Dowiesz się, co ma do powiedzenia lekarz, który rozumie problem ptasiej grypy i wie, co zrobić w sytuacji zagrożenia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion