Koszykówka

Wydawnictwo: Muza
9788373198128
sport

Książka dla wszystkich młodszych i starszych, którzy pragną zbliżyć się do świata tej fascynującej dyscypliny sportowej. Także dla tych, którzy zainteresowali się nią po obejrzeniu w telewizji lub w halo sportowej meczów koszykówki i pragną rozszerzyć swą wiedzę, zarówno z punktu widzenia techniki gry, jak i regulaminu. Jasny oraz interesujący tekst jest ilustrowany zdjęciami i rysunkami: mecz i jego bohaterowie, regulamin i sędzia, zawodnicy i trener, technika, taktyka i strategia.

Konrad | 2015-02-27
Karol | 2014-04-02