Beyond Bullet Points. Magia ukryta w Microsoft PowerPoint. Oczaruj słuchaczy i porwij ich do działania. Wydanie III

Wydawnictwo: Helion

Zamień PowerPoint w maszynkę do hipnotyzowania słuchaczy PowerPoint to potężne narzędzie, pomagające tworzyć prezentacje, motywować ludzi do działania, a nawet zmieniać ich sposób myślenia. A jednak większość prelegentów nie korzysta z tych niesamowitych możliwości - tworzą nudne, przegadane slajdy, na których prym wiodą niekończące się punktowane listy. Chcesz wyjść przed szereg i nauczyć się, jak tworzyć fascynujące prezentacje, o których ludzie będą rozmawiać jeszcze przez długie tygodnie? Czas na przekroczenie magicznej granicy, pozwalającej Ci zostawić daleko za sobą konkurencję, dzielącą włos na czworo i rozprawiającą godzinami przed rzędami znudzonych, zaspanych słuchaczy.Poznaj genialną metodę realizowania porywających wystąpień, która zrewolucjonizuje sposób używania Microsoft PowerPointa. Metoda BBP (Beyond Bullet Points, dosłownie "coś więcej niż podpunkty") przydaje się w najrozmaitszych sytuacjach. Pomoże Ci zorganizować oraz ułatwi rozmowę z publicznością. Wyjaśni też, jak, gdzie i dlaczego warto używać PowerPointa. Pokaże Ci, jak myśleć o czymś więcej niż podpunkty - i zwiększać skuteczność przekazu. Trzecie wydanie tej popularnej książki rzuca światło na innowacyjną metodologię krok po kroku. Wydobądź wreszcie niesamowitą historię, ukrytą w Twoich slajdach. Specjalista od komunikacji, Cliff Atkinson pokazuje, jak zastosować klasyczne zasady opowiadania historii i praktyczne, sprawdzone naukowo metody pracy z PowerPointem, aby stworzyć zapadający w pamięć, wymowny przekaz.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion