Lepiej widzieć bez i w okularach

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Lepszy wzrok bardziej komfortowe życie! W książce wyjaśniono, jak działa oko i dlaczego powstają niedoskonałości widzenia. Większość wad możemy wyleczyć i pokonać bezinwazyjnie! Autor, wieloletni trener wzroku, przedstawia ponad 50 ćwiczeń i zabaw poprawiających widzenie. Dzięki książce można zbudować własny program ćwiczeń dostosowany do potrzeb organizmu i cieszyć świetnym wzrokiem do późnych lat życia.

MissAkinorew | 2015-08-18
Agata | 2014-09-07