3ds Max. Leksykon

Wydawnictwo: Helion

3ds Max. Twój klucz do trzeciego wymiaru3ds max - zostań twórcą świetnej trójwymiarowej grafiki!Interfejs i okna widokowe, czyli czego możesz spodziewać się po uruchomieniu programuZawsze pod ręką, czyli jak możesz szybko dotrzeć do najczęściej wykorzystywanych poleceńMenu, czyli gdzie znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba3ds Max to program znany chyba wszystkim twórcom grafiki komputerowej - nawet początkującym. W tym środowisku powstało mnóstwo gier, najróżniejszych szczegółowych wizualizacji, a także arcydzieł animacji, takich jak "Katedra" Tomasza Bagińskiego. Wszystko dlatego, że to narzędzie jest naprawdę znakomite: wygodne, zaopatrzone w wiele systemów modelowania kształtów czy nadawania tekstur i stosunkowo proste w obsłudze. Pozwala także na zastosowanie szerokiego wachlarza technik graficznych i technik animacji trójwymiarowej, oferuje szereg silników renderujących i całe masy wtyczek rozszerzających jego możliwości."3ds Max. Leksykon" to książka, w której znajdziesz uporządkowane informacje dotyczące pracy w środowisku 3ds Max - od opisu elementów znajdujących się w głównym oknie programu, przez wskazanie, gdzie znaleźć i do czego służą najczęściej używane narzędzia, aż do metodycznego objaśnienia kolejnych poleceń zawartych w dziewięciu menu. Jeśli pracowałeś już w tym programie, ale chcesz mieć pod ręką zbiór wiadomości pozwalających szybko przypomnieć sobie, co uruchamiają konkretne polecenia lub gdzie szukać takiego, które odpowie na Twoją bieżącą potrzebę, ta książka okaże się dla Ciebie najlepszym wyborem.Omówienie elementów interfejsuPraca z oknami widokowymiNarzędzia z głównej listwy narzędziowejMenu File, Edit, ToolsNarzędzia do modelowania GraphiteZasmakuj życia w trójwymiarze!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion