Maraton z blatu

Wydawnictwo: Buk Rower
9788392010708
poradniki

Co w maratonach mtb jest fenomenalnego? Ludzie startują po zwycięstwo. Chcą zwyciężać z innymi, ale przede wszystkim ze sobą. Smak zwycięstwa jest nieraz pełniejszy u tych, którzy dotarli na metę w połowie stawki niż u tych, którzy stanęli na podium. Czy jednak te wszystkie cechy pozwalają określić maratony mtb jako zjawisko fenomenalne? Jeśli jest jakiś fenomen, to raczej w nas ? jeżdżących na rowerach. 60 pytań, 300 odpowiedzi ? wszystko o maratonach mtb. O treningu, sprzęcie, taktyce, motywacjach i doświadczeniach zdobytych na wyścigach opowiadają czołowi polscy maratończycy.

Artur | 2012-02-25
Przeczytana: 01 grudnia 2005