Joomla! Oficjalny podręcznik

Wydawnictwo: Helion

Joomla! to system CMS tak prosty w instalacji, że praktycznie każdy może go zainstalować. Potem jest już tylko łatwiej. Niezliczona ilość dodatków rozszerzających jego funkcjonalność, szeroki wachlarz "skórek" pozwalających na dostosowanie wyglądu i ogromna oraz chętna do pomocy społeczność to tylko niektóre z atutów systemu.Teraz masz jeszcze jeden argument, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości - ten unikalny podręcznik. Poprowadzi Cię on za rękę przez proces instalacji oraz konfiguracji tego CMS-a. Zobaczysz, jak zarządzać treścią, dodawać nowe rozszerzenia oraz skonfigurować witrynę tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania. W trakcie lektury przekonasz się, że Joomla! sprawdzi się doskonale i jako zwykła strona internetowa, i jako platforma do handlu lub zarządzania relacjami z klientami (CRM). Dzięki tej książce staniesz się zaawansowanym użytkownikiem, przed którym Joomla! nie będzie miała żadnych tajemnic!Przekonaj się, jak łatwo: * zainstalować system Joomla! * zbudować platformę handlu elektronicznego * zaistnieć z własną witryną w sieci InternetStwórz własną witrynę internetową - szybko, łatwo i przyjemnie!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion