PHP i HTML. Tworzenie dynamicznych stron WWW

Wydawnictwo: Helion

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Wojciech Łupina | 2015-07-06
Przeczytana: 2014 rok

Nie spodziewałem się nie wiadomo czego, ale i tak mnie zawiodła...
Nic nowego się nie dowiedziałem, a podstawy PHP, CSS i co tam jeszcze było są rozczarowujące. Wszystko po trochu i nic konkretnego.

MrBeholder | 2014-09-18

Napisana chaotycznie, wszystko pomieszane moim zdaniem robota wykonana na kolanie. Na Helionie jest masa negatywnych opinii o tej książce, więc nie będę się powtarzać. Jeśli ktoś myśli że nauczy się tutaj zestawy PHP/HTML to się bardzo rozczaruje. Ja nabyłem książkę za przysłowiową czapkę gruszek, więc nie czuję złości z tego powodu iż wydałem pieniądze na marne, ale ludzie którzy ją kupili mogą czuć się oszukani.

Rafx | 2016-03-20