Nowe tendencje i wyzwania w zarządzaniu personelem

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
poradniki

W książce zostaty poruszone następujące zagadnienia:rola zmian w rozwoju organizacji,strategiczny aspekt zarządzania zasobami ludzkimi,techniki analizy strategicznej personelu,znaczenie wiedzy we współczesnych przedsiębiorstwach,systemy kompetencyjne w zarządzaniu zasobami ludzkimi,motywacyjny charakter procedur personalnych,ocena realizacji funkcji personalnych,rozwój organizacji wirtualnych i elastycznych form zatrudnienia,stres i patologiczne zjawiska w organizacji,społeczna odpowiedzialność firmy i etyka w biznesie.