Fotografia cyfrowa. Poradnik bez kantów

Seria: Poradnik bez Kantów
Wydawnictwo: Helion, Septem
8324620125
hobby

Obudź w sobie prawdziwego Łowcę Ujęć Od czasu pojawienia się niedrogich aparatów cyfrowych liczba fotoamatorów nad Wisłą gwałtownie wzrosła, choć daleko nam jeszcze do japońskiego foto-szału. Większość posiadaczy "cyfrówek" zadowala się jednak obsługą przycisku migawki podczas rodzinnych imprez i wakacji. Na szczęście istnieją również prawdziwi pasjonaci -- tacy jak Ty -- którzy chcą, aby ich...

Obudź w sobie prawdziwego Łowcę Ujęć
Od czasu pojawienia się niedrogich aparatów cyfrowych liczba fotoamatorów nad Wisłą gwałtownie wzrosła, choć daleko nam jeszcze do japońskiego foto-szału. Większość posiadaczy "cyfrówek" zadowala się jednak obsługą przycisku migawki podczas rodzinnych imprez i wakacji. Na szczęście istnieją również prawdziwi pasjonaci -- tacy jak Ty -- którzy chcą, aby ich zdjęcia wyróżniały się ze stosów nudnych fotek, zapełniających albumy w każdym niemal domu.

Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie świetny fotograf, który potrzebuje tylko kilku praktycznych rad, by poprawić swój warsztat, rozwinąć umiejętności, zdobyć zestaw przydatnych technik i dowiedzieć się, jak wykorzystywać wszelkie dostępne opcje posiadanego aparatu, ta książka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli tylko masz wybór, pamiętaj -- jakość, a nie jakoś.

Dlaczego warto wiedzieć?
Fotografowanie uczy patrzenia, pobudza wrażliwość i daje ogromną satysfakcję. Skoro masz w sobie pasję i talent, koniecznie trzeba je oszlifować.

źródło opisu: Septem, 2009

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!