NOWE MEDIA pod redakcją Eryka Mistewicza Kwartalnik 1/2012

Wydawnictwo: Operon
biznes, finanse

Na rynku prasowym debiutuje kwartalnik „Nowe Media” specjalistyczny poświecony komunikacji społecznej, zmianom na rynku mediów, technikom marketingu i Public Relations, procesom selekcji i przyswajania informacji, psychologii poznawczej i wspomagania edukacji. Redaktorem tytułu jest Eryk Mistewicz, który do współpracy zaprosił wiodących ekspertów, ale też praktyków komunikacji społecznej,...

Redaktorem tytułu jest Eryk Mistewicz, który do współpracy zaprosił wiodących ekspertów, ale też praktyków komunikacji społecznej, marketingu, PR. Każdy tekst opatrzony jest abstraktem w jęz.angielskim i jęz.francuskim co pozwoli Polakom lepiej uczestniczyć w globalnej wymianie idei i opinii. Duża część autorów pierwszego wydania to eksperci z Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji, USA i Australii. Grafika pisma została przygotowana przez najwybitniejszego ilustratora pism opinii we Francji, Fabiena Clairefond z „Le Figaro”.

Wydawcą „Nowych Mediów” jest specjalistyczne wydawnictwo edukacyjne „Operon”; wersję elektroniczną publikacji przygotowało zaś specjalizujące się w publikacjach fachowych wydawnictwo „Helion”.

źródło opisu: http://www.nowemediakwartalnik.pl/

źródło okładki: Wydawnictwo Helion