Pilates Nowa forma ćwiczeń w domu, pracy, podróży

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
poradniki

Pilates to system precyzyjnych, konkretnych ćwiczeń od dłuższego czasu używanych przez tancerzy, aktorów i inne gwiazdy show biznesu w celu poprawienia sylwetki oraz wytrenowania mięśni. Autorki tej książki pokazują, jak można uzyskać świetną sylwetkę, wytrenować mięśnie kończyn oraz brzucha ćwicząc tylko 10 minut dziennie. Po krótkim wprowadzeniu ten atrakcyjny poradnik przedstawia, krok po kroku, bogato ilustrowane opisy ćwiczeń przeznaczonych do treningu wszystkich głównych grup mięśni. Poradnik zawiera również porady w kwestii oddychania, technik wizualizacji, rozciągania mięśni oraz ćwiczeń relaksujących. Ta książka to idealna pozycja wprowadzająca w tajniki ćwiczeń dla każdego, kto chce poprawić swój wygląd, lepiej radzić sobie ze stresem oraz poprawić samopoczucie, zarówno w sensie psychicznym jak i fizycznym.

aka | 2015-06-23
Na półkach: Przeczytane, Porzucone