Tworzenie nowoczesnych stron internetowych to cenna umiejętność. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym programistą WWW, czy masz wieloletnie doświadczenie w tej branży, poznanie gotowych rozwiązań zawartych w tej książce sprawi, że staniesz się bardziej wszechstronnym specjalistą.Znajdziesz tu ponad 40 zwięźle opisanych, wypróbowanych rozwiązań problemów towarzyszących tworzeniu stron internetowych oraz poznasz nowe sposoby pracy, które pozwolą Ci jeszcze bardziej rozwinąć umiejętności. Możesz spodziewać się rzetelnego przeglądu wszystkich najnowszych technik programistycznych, od metod tworzenia atrakcyjnych wizualnie przycisków, przez analizę danych i testowanie kodu, po hosting witryn na serwerze.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion