Origami. Pudełka z papieru

Wydawnictwo: RM
poradniki

Origami to idealna technika dla osób lubiących tworzyć sztukę wymagającą zręczności palców. Projekty zawarte w niniejszej książce pomogą wyrazić indywidualną kreatywność poprzez umiejętne zgięcie pojedynczych kartek papieru, z których powstają wspaniałe pudełka, idealnie pasujące na opakowania prezentów lub jako elementy wystroju wnętrza. Zamieszczono tu opisy wykonania 24 pudełek, od tradycyjnych po modele naprawdę unikatowe, takie jak pudełko z przegródkami, okrągły pucharek i trójkątne puzderko, których autorką jest ekspert w dziedzinie składanek origami, Florence Temko. Wykonanie każdego pudełka przedstawiono za pomocą prostych rysunków i zilustrowano zdjęciami gotowych wyrobów. Rozdział poświęcony technikom zgięcia papieru ułatwia start początkującym adeptom origami, podpowiadając, jak można przystosować projekty do różnych wymiarów i rodzajów papieru. Książka gwarantuje udaną rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

AniaML | 2010-12-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Przyjemne z pożytecznym. Czytelne instrukcje, bardzo przydatna książeczka przy reusingu płacht papieru (np. ubiegłorocznego kalendarza ściennego).

Kara | 2016-05-29
Na półkach: Inne, Przeczytane