Opieka nad niemowlakiem

Wydawnictwo: Liber
poradniki

Zbiór pomocnych wskazówek dotyczących opieki nad małym dzieckiem, pochodzących od ekspertów i doświadczonych rodziców. Znakomite źródło wiedzy potrzebnej do zapewnienia dziecku właściwej opieki. Zawiera nie tylko fachowe porady oparte na wynikach pracy pediatrów, ale również wiele wskazówek pochodzących od doświadczonych rodziców. Książka podejmuje takie najważniejsze kwestie, jak: *budowanie więzi z dzieckiem Przygotowanie mieszkania na pojawienie się dziecka *karmienie, kąpanie i inne podstawowe czynności wykonywane przy dziecku *usypianie dziecka *wspomaganie rozwoju dziecka *radzenie sobie z chorobami i wypadkami *podróżowanie z dzieckiem *właściwa komunikacja z partnerem.

carola13 | 2014-08-14
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2014