Kwalifikacja E.12. Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Wydawnictwo: Helion

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Krystian Borowski | 2014-01-27

Wspaniała książka do nauki UTK. Zawarta w niej wiedza na pewno wystarczy do zaliczenia egzaminu zawodowego z zakresu UTK.

MrPePe1100 | 2018-01-21

Przyznam się że nie przeczytałem od deski do deski, ale i tak mogę stwierdzić, że autor wie co pisze. Dużo wiedzy, szczegółowo opisanej! Dzięki niej i oczywiście przygotowaniu na zajęciach e12 zdane na 93% teoria i 97% praktyka! Polecam dla przygotowujących się do egzaminu, jak również pasjonatów komputerów!

Dominik | 2015-01-01
Przeczytana: 29 grudnia 2014

Wyborny podręcznik, napisany zrozumiale i wyczerpująco.

| 2017-08-30
Cor_Aisling | 2017-07-15