Oświetlenie portretowe. Warsztaty ze Scottem Kelbym

Wydawnictwo: Helion
poradniki

Poznaj pracę fotografa od podszewki! * Jak wygląda praca fotografa od kuchni? * Jak wykonać dynamiczny portret sportowy? * Jak wykorzystać bezpośrednie światło słoneczne?Książki Scotta Kelby...ego są najczęściej wybieranymi podręcznikami zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów fotografii cyfrowej. Nic dziwnego! Są one bogato ilustrowane, zawierają liczne przykłady i - co najważniejsze - zostały napisane przystępnym językiem. Zawarte w nich informacje stanowią źródło inspiracji oraz pomysłów na nowe, jeszcze lepsze zdjęcia.Tym razem oddajemy w Twoje ręce także unikatową płytę DVD. Zawiera ona blisko dwie godziny materiału filmowego przedstawiającego pracę fotografa od podszewki. Scott wraz ze swoją ekipą odwiedził studio fotograficzne i plenery w Miami. Co zatem znajdziesz na płycie? Sesje nawiązujące do porad fotograficznych prezentowanych w jego książkach oraz mnóstwo nowych, interesujących informacji, które pozwolą Ci na wykonywanie jeszcze lepszych zdjęć! W trakcie spotkania ze Scottem zgłębisz tajniki zastosowania światła w portrecie i sesji mody, wykorzystania cieni oraz doświetlania sceny, a w czasie oglądania kolejnych minut filmu dostrzeżesz mnóstwo drobiazgów składających się na finalny efekt fotografii, których nie sposób opisać słowami. Do płyty dołączone jest kompendium zawierające najistotniejsze informacje niezbędne w pracy fotografa. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego pasjonata zdjęć! * Portret w naturalnym świetle * Wykorzystanie lampy w portrecie * Doświetlanie przez okno * Wykorzystanie reflektorów beauty dish * Zastosowanie lamp Spiderlite * Zalety cienia * Portret sportowy * Fotografowanie w plenerze z wykorzystaniem lampy * Sesja mody

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Anna_R | 2016-07-14
Na półkach: FOTOGRAFIA

W sam raz dla zaawansowanych fotografów z marzeniami i... gotówką na odpowiedni sprzęt ;)

| 2013-12-20
Daga | 2017-06-16