Marketing społecznościowy. Tajniki skutecznej promocji w social media

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Klaudia | 2014-05-28
Na półkach: Przeczytane, 2014, Posiadam
Przeczytana: 21 maja 2014

Dookoła nas jest wszechobecny marketing społecznościowy. Korzystamy z social media bardziej lub mniej świadomie. Jesteśmy atakowani poprzez reklamy z każdej niemal strony i kuszeni niektórymi produktami i markami. Marketing społecznościowy. Tajniki skutecznej promocji w social media, to pozycja przede wszystkim dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją markę oraz zostać bardziej rozpoznawany w sieci.

Arkadiusz Podlaski przede wszystkim posługuje się bardzo przyjemnym językiem i sposobem pisania. Dzięki temu, jego poradnik czyta szybko i w miłej atmosferze. Czułam, jakby autor ze mną rozmawiał, proponował mi rozwiązania dla firmy i reklamy dla niej. Jest to trudne do osiągnięcia w tego typu pozycjach, a tutaj udało się to doskonale.

Książka ta jest kopalnią wiedzy o marketingu społecznościowym, o zasadach promowania firmy i poszczególnych produktów w szeroko pojętej sieci. Poprzez to, iż tytuł ten powstał w 2010 roku, niektóre jego elementy wymagają rozbudowania, a także dodania...

Łukasz Chrzanowski | 2013-05-19

nic nie stracisz jak nie przeczytasz

Artur Klemencki | 2014-02-07

Kupiłem tę książkę w zestawie i raczej ponownie bym tego nie zrobił. Jeśli ktoś jest kompletnie zielony w tematyce internetu i chciałby trochę zaistnieć w sieci to oczywiście nie zrobi sobie krzywdy czytając ją.

Przeczytana: 05 sierpnia 2014

Dobra pozycja dla początkujących w sferze marketingu na portalach społecznościowych.

Kasia Kulik | 2017-07-14
Na półkach: Przeczytane, 2017