AutoCAD 2012 i 2012 PL. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo: Helion

Wykonanie profesjonalnego rysunku technicznego to wyjątkowo żmudna robota. Nie trzeba o tym przekonywać żadnego architekta czy projektanta urządzeń. Od pomysłu do przedstawienia gotowego szkicu dowolnego elementu upływa zwykle sporo czasu, a nawet najlepszą ideę trzeba jakoś zwizualizować - dopiero wtedy można uczynić następny krok. Program AutoCAD od dawna pozwala skrócić czas potrzebny na opracowanie dokładnego projektu budynku, części maszyny czy wnętrza, pod warunkiem, że użytkownik umie sprawnie się nim posługiwać. A możliwości wersji 2012 i 2012 PL są zaiste imponujące!Z książką "AutoCAD 2012 i 2012 PL. Ćwiczenia praktyczne" szybko opanujesz logikę programu. Kolejne ćwiczenia pozwolą Ci odkryć narzędzia służące do rysowania i poprawiania rysunku czy wprowadzania tekstu. Nauczysz się pracować z warstwami, używać palet narzędzi i stosować ZOOM. Dowiesz się więcej o wymiarowaniu i rysunku izometrycznym, by w końcu przejść do modelowania 3D. I właśnie wtedy zauważysz, że swobodnie poruszasz się w środowisku AutoCAD-a... by tworzyć własne fantastyczne projekty!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion