jQuery. Rusz głową!

Wydawnictwo: Helion

Najlepszy podręcznik do jQuery!Jeżeli Twoja witryna internetowa ma się wyróżniać na tle konkurencji, musi być interaktywna, przyjemna dla oka i wygodna w użyciu. Jeżeli nie spełnia tych warunków, będzie jej niezwykle trudno zdobyć popularność. Ale zawsze możesz wykorzystać JavaScript! Zastosowanie tego języka programowania pozwala na istotne wzbogacenie strony. Z kolei użycie biblioteki jQuery sprawia, że wykorzystanie potencjału JavaScriptu jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeżeli dodać do tego liczne gotowe do użycia efekty specjalne, otrzymamy niemalże perfekcyjne rozwiązanie.Kolejna książka z serii "Rusz głową!" to najlepszy sposób na opanowanie możliwości biblioteki jQuery. Atrakcyjna forma graficzna oraz nowoczesna metodologia nauczania sprawiają, że przyswajanie wiedzy jest przyjemne i efektywne. Autorzy nie wymagają również od Ciebie znajomości języka JavaScript - dzięki temu możesz z marszu zacząć poznawać jQuery. Nie ma na co czekać! Sprawdź, jak używać selektorów, reagować na zdarzenie, modyfikować drzewo DOM oraz używać efektów specjalnych. "jQuery. Rusz głową!" to Twoja przepustka do tworzenia angażujących, interaktywnych witryn WWW, która wyglądają i działają tak jak prawdziwe aplikacje!Poznaj jQuery i ulepsz swoją stronę internetową!Wykorzystaj efekty specjalneBez trudu modyfikuj drzewo DOMNasłuchuj zdarzeńZaskocz swoich użytkownikówWładaj stronami z jQuery!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion