ABC komputera. Wydanie VIII

Wydawnictwo: Helion

Zamierzasz kupić komputer? A może już go masz i nie wiesz, jak zacząć z niego korzystać? Przeraża Cię perspektywa poznawania zawiłości obsługi tego urządzenia? Niepotrzebnie!Komputerów używają codziennie miliony ludzi. Dlaczego Ty nie miałbyś stać się jednym z nich? Współczesne komputery nie są już skomplikowanymi w obsłudze urządzeniami rodem z filmów science fiction, a ich użytkownicy to nie adepci czarnej magii. Popatrz, w czym mogą Cię wyręczyć. Pakiety biurowe pomogą Ci szybko i sprawnie przygotować korespondencję czy zestawienie domowych wydatków. Gry uprzyjemnią Ci deszczowe wieczory, a w niezmierzonych zasobach Internetu znajdziesz informacje na każdy interesujący Cię temat.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion