Mężczyźni wolą uwodzicielki. Jak ich zdobywać?

Wydawnictwo: Helion
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788324620203

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

exkonsumpcja | 2015-05-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 18 maja 2015

Książkę kupiłam kilka lat temu za czasów singlowania. I wtedy przeczytałam ja po raz pierwszy. W ostatni weekend postanowiłam ją sobie odświeżyć, chociaż faceta już znalazłam :)

Książka pisana przez facetów więc nie znajdziemy tu użalania się i całych rozdziałów poświęconych temu, że zasługujesz na miłość. I dobrze. Niestety nie znajdziemy też żadnych wytrawnych uwodzicielskich sztuczek - o nich mogłaby napisać tylko uwodzicielka. Faceci raczej nie są w stanie wyłapać pewnych subtelności kobiecego zachowania.

Otrzymujemy zatem całkiem praktyczny poradnik chodzenia na randki i selekcji kandydatów na męża. Z tym mężem to nie żart - autorzy niestety ulegają stereotypowi, że każda kobieta tylko marzy o zaciągnięciu faceta przed ołtarz i to jest jej główny cel.

Generalnie jest kilka dobrych rozdziałów i podrozdziałów, jak choćby cześć poświęcona tym, żeby nie brać odmowy czy odrzucenia tak bardzo do siebie. Spora cześć kobiet powinna przeczytać ten fragment. Są też słabsze momenty,...