Porażka? Nowa szansa!

Wydawnictwo: WAM
Gescheitert? Deine Chance! : wenn Lebensentwürfe zerbrechen
poradniki

Jak radzić sobie z porażką?Jak odbudować własne życie?Jest to książka dla tych, których plany życiowe legły w gruzach, dla ludzi, których świat się zawalił. Doświadczenie porażki jest niezwykle trudne, szczególnie dla współczesnego człowieka żyjącego w świecie gloryfikującym sukces. Porażka może jednak być nowym początkiem, początkiem przemiany życia, okazją do pójścia drogą swojego rzeczywistego powołania.Niniejsza książka zawiera opisy licznych typów porażek i propozycje radzenia sobie z nimi. Może być niezastąpioną pomocą w powstawaniu, odnajdywaniu prawdziwej drogi i kochającego Boga.

ZakamarkiPewnejPani | 2016-01-22
Przeczytana: 03 marca 2016