Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu według Donalda Trumpa

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Marenglen | 2017-07-23

Na tę książkę natrafiłam w zasadzie przypadkiem i z ciekawości postanowiłam się nad nią pochylić. Już po przeczytaniu pierwszego rozdziału wiedziałam, że nie będę żałować.

Świetnie się ją czyta, styl jest lekki, nie brakuje humorystycznych akcentów. Książka składa się z wielu krótkich i wyraźnie oddzielonych od siebie rozdziałów, przez co już na pierwszy rzut oka wydaje się być przejrzysta, po prostu przyjemna dla oka. Miałam miłe wrażenie, że raczej nie czytam książki, ale jakiś list skierowany bezpośrednio do mnie, ponieważ jest tam bardzo dużo zwrotów do czytelnika.

Nie da się ukryć, że "Nigdy się nie poddawaj" potrafi dać porządnego kopa motywacji, zwłaszcza, jeżeli jest się w trudnym momencie i warto na całe życie zapamiętać wskazówki, jakie przekazuje czytelnikom w swoim dziele pan Trump.

Maks | 2017-05-29
Przeczytana: 01 września 2015

Zabawna książka :) oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. I główne przesłanie:

That's why i never, never, never ever give up ! - w sumie to chyba spojler.

dzola | 2017-10-29
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 29 października 2017

Polecam, daje inne spojrzenie na problemy. Wartościowa i podbudowująca książka.

B_ananas | 2017-10-24
Przeczytana: 24 października 2017

Jestem zafascynowana osobą Donalda Trumpa, więc z zaciekawieniem sięgnęłam po tę książkę. I chociaż czytało się miło, tematyka pomimo pozostawania w sferze abstrakcji dla mnie była ciekawa, to jednak po więcej publikacji obecnego prezydenta nie sięgnę. Czemu? Bo mam wrażenie, że dość już poczytałam historii o trudnych początkach wielkich sukcesów budowli pana Trumpa. Z książki tchnie optymizm, upór, dążenie do celu, ale jakoś nie znalazłam tutaj złotej recepty na sukces ;)

monika3200 | 2017-07-06

trochę się wkurzyłam że do celu dąży się" po trupach". Mało eleganckie.

tiqer3k | 2017-11-05
CzaQ | 2017-09-30