Photoshop CS4 PL. Ćwiczenia praktyczne

9788324622078

Program Photoshop już od wielu lat stanowi standardowe narzędzie dla każdego, kto w miarę poważnie traktuje swoją przygodę z fotografią lub grafiką komputerową, a zwłaszcza dla osób, dla których przygoda ta jest również sposobem zarabiania na życie. Mając to na uwadze, firma Adobe nie spoczywa na laurach i stara się jak najczęściej aktualizować aplikację, rozszerzać jej możliwości i ułatwiać pracę zarówno profesjonalnych, jak i zupełnie początkujących użytkowników. Nowa, jedenasta już z kolei wersja Photoshopa nie jest tu oczywiście wyjątkiem.Praktyczne zastosowanie narzędzi oferowanych przez najnowszą edycję programu znacznie ułatwi Ci lektura książki "Photoshop CS4. Ćwiczenia praktyczne". Znajdziesz w niej opis graficznego interfejsu aplikacji, informacje na temat sposobów kadrowania, korygowania i retuszowania obrazów oraz wiadomości związane z zastosowaniem najciekawszych efektów i filtrów. Ćwiczenia zaprezentowane w książce nie są przeładowane zbędną teorią, a dołączone do nich ilustracje i uwagi stanowią doskonałe uzupełnienie głównej treści. Zastosowana metoda prezentacji materiału sprawi, że naprawdę szybko osiągniesz zamierzone cele.Przegląd nowego interfejsu programuKadrowanie i prostowanie obrazówKorzystanie z narzędzi edycyjnychKorekcja podstawowych błędów występujących na fotografiachRetuszowanie zdjęć i korekcja barwSkalowanie i przekształcanie obrazówZastosowanie efektów, masek i filtrówDołącz do najlepszych, naucz się profesjonalnie edytowaćswoje zdjęcia za pomocą Photoshopa.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion