Poradnik dla zakochanych

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
poradniki

Poradnik... , adresowany do tych, których ogarnęły miłosne uczucia, przeprowadzi bezpiecznie przez meandry ars amandi, pomoże uniknąć pułapek, doradzi, a kiedy trzeba ostrzeże. Znajdziecie w nim m.in. odpowiedzi na pytania: Jakie są objawy choroby zakochanych ? Jak poderwać chłopaka? Jak pokonać przeszkody w miłości?Dowiecie się ciekawych rzeczy o fizjologii pocałunku, osobliwościach płci, sztuce uwodzenia. Nie obawiajcie się mentorskich pouczeń. Wszystkie informacje Poradnika... są przystępne, zrozumiałe, atrakcyjne i nade wszystko skuteczne w działaniu.

Ameliapolonaise | 2016-10-31