Natalia

"Książka opowiada o dwóch przyjaciółkach, które po latach łączy społecznościowy portal dawniznajomi.pl. Nawiązują kontakt i zaczynają wspominać. Ze wspomnień rodzi się akcja powieści. - To książka dla osób z naszego pokolenia, opowiadająca o trudnych czasach komunizmu w Polsce - mówi Barbara Lewandowski. - Ale ta opowieść napawa optymizmem, pokazuje, że nawet w tak trudnych czasach toczy się normalne życie, że ludzie nawiązują przyjaźnie, że się zakochują. W powieści są przygody, a nawet sceny erotyczne. - Czytałam mężowi urywki."

źródło opisu: http://www.jachcezmilosci.pl/ksiazki.html

źródło okładki: google