Savant

Wydawnictwo: Wydawnictwo EM
Savant
JackK

Prawdziwy "savant" potrafi naprawdę poczuć bieg czasu i przerażającą potęgę przestrzeni. Co jeszcze potrafi? Jak można wykorzystać te niezwykłe umiejętności? W kolejnej olśniewającej powieści James Follett przedstawia na tle irackiej wojny budzący strach scenariusz: nieziemska energia wykorzystywana jest przez walczące strony. Jaki finał będzie mieć ponury wojenny dramat? Ten wstrząsający...

Ten wstrząsający technothriller trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

źródło opisu: Wydawnictowo EM, 1996

źródło okładki: http://agrochowski.pl/product_info.php/follett-james-savant-p-16273

elsauria | 2013-09-27

Zacznę od okładki bo moim zdaniem jest bardzo zniechęcająca powinien być tam globus... Czemu globus? Książka wyjaśni a ja nie zdradzę. Mimo że zasugerowałem się durnym samolotem i nastawiłem się na jakieś tam latanie w chmurkach mile wręcz niesamowicie mile zostałem zaskoczony!
Książka tak wciągająca ze nie jedną nockę człowiek zarywał a i nadal mimo zmęczenia nie miał dosyć. Jest to ta fabuła przy której w głowie wciąż krąży myśl " i co dalej i co i co??" po czym znów wmawiamy sobie mimo świtu za oknem że jeszcze 5 min i idę spać.
Nic bardziej mylnego! Nie pójdziemy spać. Nie ma opcji!
Dobrze napisane wielowątkowa historia z mnóstwem miejsc do przemyśleń nad głupotą ludzką jaką jest na przykład wojna bądź chęci zdobycia "czegoś" (nie powiem czego) Genialnie napisana pełna szybkich i ciekawie ujętych wartkich akcji! Książka dająca w kość o której się wciąż gada o ich bohaterach sytuacjach! Książka wciąga i daje wiele punktów widzenia.
Przy tej lekturze utożsamiamy się z...

koemata | 2015-09-23
Na półkach: Przeczytane, Audio, Az w 2015
Przeczytana: 23 września 2015

o Kurdach zapomniał świat, nie ma niepodległego Kurdystanu i chyba nie będzie

MosstekM | 2015-07-15

nudna końcówka