Zgłosuj na książki roku 2017

Triumf i klęska dot.comów

Tłumaczenie: Jarosław Sawicki
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The 11 Immutable Laws of Internet Branding
literatura faktu
Darek DTSG

To już wiesz: Internet jest nowym, rewolucyjnym, interaktywnym medium. Ale może nie wiesz, że jest też pułapką dla naiwnych. Przy odrobinie starań Internet może być idealnym workiem bez dna, sposobem na wyrzucenie w błoto milionów, które powierzyli Ci inwestorzy i klienci. Wystarczy zlekceważyć 11 NIEZMIENNYCH PRAW BUDOWANIA INTERNETOWEJ MARKI. Z tej książki dowiesz się, dlaczego: @ Internet...

Z tej książki dowiesz się, dlaczego:
@ Internet może być dla Twojej firmy albo rynkiem, albo środkiem przekazu, ale nie jednym i drugim naraz
@ w Sieci są tylko dwa rodzaje firm - szybkie i martwe
@ gdy konsument wchodzi w interakcję z reklamą, wyrzuca ją do kosza
@ nazwa rodzajowa jest dla internetowej marki pocałunkiem śmierci.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/