Skuteczna dyscyplina

Wydawnictwo: Liber
poradniki

Nie łatwo być rodzicem. Chcecie, by dzieci was słuchały i byście mogli się nimi cieszyć. Chcecie wychować je na ludzi wesołych i kompetentnych, ale nie macie dużo czasu na studiowanie poradników dyscypliny. Nie szukacie także wskazówek, które wymagają od was, byście byli świętymi, geniuszami lub zawodowymi psychologami. Niniejsze wydanie książki podchodzi do trudnego zadania dyscyplinowania dzieci z humorem, błyskotliwością oraz doświadczeniem. Dr Phelan ułatwi wam rodzicielską misję w trzech prostych krokach:

mariola | 2016-10-22
Agnieszka | 2015-03-31