Chcę zostać gwiazdą!

Okładka książki Chcę zostać gwiazdą! Rachel Renée Russell
Okładka książki Chcę zostać gwiazdą!
Rachel Renée Russell Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dzienniki Nikki (tom 3) opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Dzienniki Nikki (tom 3)
Tales From A Not So Talented Pop Star
Akapit Press
2012-01-01
2012-01-01
Jan Prussak
dziennik pamiętnik dzienniki nikki

Ta książka bardzo mi się podobała! Moim zdaniem ta książka jest dobra dla dziewczyn i dla lubiących miłosne historyjki. Polecam z całego serca!

Bardzo fajny tom 3. Dużo historii, tylko ta Nikki po tym jak nie wybrała nazwy na ten klub, to mogła po prostu poprosić o zmianę nazwy, a tak to jest teraz taka dziwna pokręcona nazwa klubu: JESZCZE SIĘ ZASTANAWIAM. Ale to w ogóle nie pasuje do zespołu. No bo nad czym zespół muzyczny ma się zastanawiać. Mimo tej uwagi bardzo fajna książka!
KocieLiterki

KocieLiterki

Arcydzieło. Tak w jednym słowie da się opisać tę książkę. Moim zdaniem idealnie oddaje szkolną rzeczywistość. Aż żałuję, że w naszej szkole konkursy talentów nie są organizowane. Rodzinne scenki bawią do łez. Brianna i jej wyobraźnia są po prostu niesamowite. Zrobiło mi się żal głównej bohaterki, gdy Mackenzie pozbawiła ją przyjaciół. Obrazki są wprost genialne. Polecam tym, którzy szukają w książkach śmiechu.

Zmusili mnie to tego, ale nie było najgorzej.

Zmusili mnie to tego, ale nie było najgorzej.

Proste i lekkie. Dacie radę przeczytać w 1 dzień, mimo iż to dosyć gruba książka jak dla czytelników w tak młodym wieku.

Trzecia część Dzienników Nikki jest super! Obrazki jak zwykle świetne, a fabuła jeszcze lepsza.

Czwarta część dziennika Nikki chyba podobała mi się najbardziej ze wszystkich. Już nie patrząc na to, że ta seria książek ma dużą czcionkę i obrazki na każdej stronie. Niewiele różni się od pamiętników zabranych dziesięciolatkom, ale i tak ją lubię :)
Już od samego tytułu można łatwo wywnioskować o czym będzie ta książka. Opowiada ona o następnych problemach Nikki, które jak zawsze się zabawnie rozwiązują. Tym razem będzie chodziło o szkolny konkurs talentów i okaże się, że Nikki nie tylko całkiem dobrze maluje, ale i śpiewa.
Przyjemnie i szybko się ją czyta. Polemcam jeśli ktoś chce przeczytać jakąś lekką lekturę.

• Bajki
  • Oliwia
  • Z dzieciństwa
  • Biblioteczka życia

Dodaj cytat z książki Chcę zostać gwiazdą!