Hallie Jinkins: Wojna Bogiń

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
mitologia, pamiętnik
Mirror_of_soul

Niespełna dwudziestoletnia amerykanka w tarapatach - brzmi zwyczajnie i nudno? Nic bardziej mylnego, jeśli masz do czynienia z pamiętnikiem tak pokręconej autorki, jaką jest Hallie! Życie dziewczyny zostaje wywrócone do góry nogami, gdy wkracza w nie Afrodyta (bogini piękna i płodności) wraz z przedziwnymi wieściami. Bohaterka dostaje zadanie, które będzie musiała wykonać - czy tego chce, czy...

Życie dziewczyny zostaje wywrócone do góry nogami, gdy wkracza w nie Afrodyta (bogini piękna i płodności) wraz z przedziwnymi wieściami. Bohaterka dostaje zadanie, które będzie musiała wykonać - czy tego chce, czy nie.

Zmagając się z kolejnymi przeszkodami, których po drodze do celu nie brakuje, zdobywa ona niesamowitą wiedzę, nowy wygląd, prawdziwą przyjaźń i... miłość.

Przezabawna historia, stworzona ze skrawków mitologii greckiej i mieszaniny starożytności z nowoczesnością.

Recenzje:

"Niebanalni bohaterowie, zwrotna akcja i tajemnice... My z pewnością kupimy!" Wyimaginowane Szablony

"Niemożliwe jest nieprzeczytanie tej książki jednym tchem! Jedyna wada to zbyt krótka treść" A. Niezatapialna

źródło opisu: http://wydaje.pl/e/hallie-jinkins-wojna-bogin2

źródło okładki: http://wydaje.pl/e/hallie-jinkins-wojna-bogin2