Ruchome schody do fortuny

Wydawnictwo: Emka
poradniki

Czy chcesz żyć bez wielkich wyrzeczeń i nie martwić się o przyszłość? Pomyśl tylko: niezależny finansowo będziesz robić, co chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Kłopoty finansowe przestaną ci spędzać sen z powiek, a gdy już odmienisz własne życie, możesz zająć się resztą świata. Jeżeli tego chcesz, odłóż to, co teraz robisz, i otwórz tę książkę. Przeczytaj parę stron. Wejdź na ruchome schody Bacha

Goldie | 2015-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

Dużym plusem jest to, że jest w miarę krótka ;). Ale trzeba przyznać, że podkreśla to co najważniejsze i jest na temat. Na szczęście niewiele w niej typowego amerykańskiego bicia piany, choć nie powiem, że nie ma go w ogóle. Przypomina kilka z podstawowych zasad zarządzania finansami i na pewno mobilizuje do poprawnego zachowania w tym temacie. Bardzo fajne jest też to, iż ma w trakcie rozdziałów przypisy Marka Zubera odnoszące konkretne porady czy rozwiązania finansowe do polskiego rynku, co jest niezmiernie przydatne! No i Marek Zuber - krótko, ale bardzo konkretnie, jak zawsze!

Łukasz | 2014-02-05
Przeczytana: 2013 rok