Taniec towarzyski

Seria: Dla Żółtodziobów
Wydawnictwo: Rebis
9788373019591
poradniki

Zachęcające wprowadzenie do wszystkich najważniejszych tańców standardowychi latynoamerykańskich. Fantastyczne metody pomagające w opanowaniu tempa, techniki i rytmu. Czytelne zdjęcia pomagające w nauce najważniejszych kroków tanecznych. Przeżyj bal na parkiecie!Słyszałeś, że taniec towarzyski to wspaniała zabawa (i doskonałe ćwiczenia fizyczne). Ale ilekroć próbujesz wmieszać się w wir wydarzeń, czujesz się, jakbyś zaraz miał się przewrócić przez swoje dwie lewe nogi!Spokojnie, w końcu chwycisz rytm, a Taniec towarzyski dla żółtodziobów będzie czuwał nad każdym twoim krokiem. Razem z tym poradnikiem otrzymujesz:Fascynujące wskazówki, jak pogłębić swój związek z partnerem poprzez taniec. Proste sposoby opanowania podstawowej wiedzy na temat rytmu i taktu. Profesjonalną wiedzę o podstawowych stylach tańca towarzyskiego, standardowym i latynoamerykańskim. Wskazówki na temat technik prosto spod stóp największych ekspertów. Jeff Allen jest felietonistą magazynu ?Dancing USA? i autorem czterech książek na temat tańca towarzyskiego. Jest także członkiem North American Dance Teacher Association Inc. [Stowarzyszenie Nauczycieli Tańca ameryki Północnej] oraz Pan American Teachers Association [Panamerykańskie Stowarzyszenie Nauczycieli]. Po udziale w krajowych i międzynarodowych zawodach i zdobyciu złota na North American Championships w 1984 roku Jeff przeszedł na profesjonalizm. Za swoje największe osiągnięcie uważa jednak zdobycie ponad 30 nagród dla najlepszego nauczyciela (Top Teacher) i znalezienie się na liście najlepszych nauczycieli Ameryki redagowanej przez DVIDA, jako rejonowy egzaminator i metodyk. Do dzieła! Opanuj do perfekcji romantycznego walca. Tańcz fokstrota jak Ginger i Fred. Zapamiętaj się w tangu, jakby miało nie być jutra. Daj się porwać walcom wiedeńskim. Poczuj rytm rumby. Niech twoim ciałem zawładnie merengue. świętuj sambą. Niech dodaje ci animuszu cza-cza. Zadzieraj ze światem krokiem mambo. Niech east coast swing będzie dla ciebie jak bułka z masłem. Nabierz wprawy w hustle. Stworzona specjalnie dla tej książki płyta CD, pełna utworów, do których n a p r a w d ę można tańczyć

yavosz | 2016-03-02
Joanna | 2016-04-23