Rachunkowość finansowa. Przewodnik ćwiczeniowy

Wydawnictwo: AMR
836020201X
biznes, finanse

Walorem opracowania jest takie ujecie zagadnień, aby charakteryzowały się zróżnicowaną skalą trudności.Na rynku księgarskim brak jest tego typu publikacji. Niniejszy przewodnik ćwiczeniowy jest przeznaczony dla szerokiego kręgu odbiorców,pragnących zdobyć lub uzupełnić wiedzę z rachunkowości finansowej.Opracowanie przedstawia ćwiczenia do samodzielnego rozwiązania mające w większościpodstawowy charakter. Osoby bardziej zaawansowane znajdą również dla siebieodpowiedni materiał ćwiczeniowy w drugiej części opracowania.Przewodnik ćwiczeniowy może być wykorzystywany na różnych kursach z rachunkowości, w średnich szkołach ekonomicznych, a także na studiach o kierunku ekonomicznymjako pomoc dydaktyczna.Podręcznik zawiera nową koncepcję prezentowania układu zbiorów ćwiczeń z rachunkowości wg stopnia zaawansowania odbiorcy, a nie wg poszczególnych grup tematycznych (np. aktywa pieniężne, materiały, itp.).