Ludzie przechodni

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zbrodnia w Bibliotece". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficynka
literatura polska
Ag2S

Dawne tajemnice, niezabliźnione rany i brutalne morderstwo Dawid Szanser dowiaduje się od matki, że ojciec, który ich kiedyś zostawił, teraz wraz z żoną Grażyną zaprasza ich do swojej rezydencji w Rogach, by odnowić zerwane więzy. Nie chcąc sprawić zawodu matce, mężczyzna jedzie więc, spodziewając się najgorszego. Przeczucia go nie mylą. Rodzinna sielanka szybko zmienia się w makabrę, gdy...

Dawne tajemnice, niezabliźnione rany i brutalne morderstwo

Dawid Szanser dowiaduje się od matki, że ojciec, który ich kiedyś zostawił, teraz wraz z żoną Grażyną zaprasza ich do swojej rezydencji w Rogach, by odnowić zerwane więzy. Nie chcąc sprawić zawodu matce, mężczyzna jedzie więc, spodziewając się najgorszego. Przeczucia go nie mylą. Rodzinna sielanka szybko zmienia się w makabrę, gdy domownicy znajdują zamordowanego ojca. Dawid zaczyna śledztwo.

źródło opisu: http://oficynka.pl/

Ninni | 2014-11-11
PijanaPoMalinach | 2013-08-24
Olina | 2013-08-23
Konkurs na opowiadanie kryminalne

Ogłoszono szóstą edycję ogólnopolskiego konkursu na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2014! To z pewnością dobra nowina dla wszystkich, którzy piszą (albo mają taki zamiar).