Piekło w kolorach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dookoła Świata [Muza]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
MichałKrk

Ro de Janerio w dniu potopu. Brasilia - miasto fenomen. Fawele, życie na śmietniku. Kryształowa gorączka. Raj nad Amazonką . Złowrogie Mato Grosso. Religia i pół buszu. Bahiany, cariocas, poezja na ciężarówkach, piniory, misjonarze. A także wspaniała , dzika przyroda i niebo jak z płóćien van Gogha. Po prostu - Brazylia

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl/bid,6193,tytul,Pieklo-w-kolor...(?)

źródło okładki: Własne

Grinder | 2014-01-30
Przeczytana: 20 września 2013

Jedna z najciekawszych (choć już lekko zdezaktualizowana) książek podróżniczych o Brazylii jakie czytałem. Wyczerpująca relacja z podróży obejmującej praktycznie cały kraj (Brasilia, Amazonia, Rio de Janeiro, Salvador, Interior, Minas Gerais, Sao Paolo) zawierająca mnóstwo wiedzy nie tylko z zakresu historii i kultury państwa ale też mentalności i zwyczajów jego mieszkańców.

ArtZ72 | 2016-11-22
Przeczytana: 2001 rok