Symfonia przebudzenia

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza STON I
poradniki

Przebudzenie, jakie się dokonało w świecie duchowym Danuty Wachowskiej, jest zapisem jej kolejnych odkryć w życiu jako parapsychologa, uzdrawiacza duchowego i mistyka. Racjonalizm w zgłębianiu nauk technicznych, filozofii oraz religii, przyczynił się do logicznego łączenia wiedzy medycyny niekonwencjonalnej i fizyki kwantowej. Słowa Pisma świętego posłużyły jej do wyjawienia ukrytej prawdy w alegorycznych przypowieściach. W niezwykłą syntezę połączyła znaczenie słów Boga z przemianą naszych ciał w drodze ku przebudzeniu umysłów.Jest to książka o każdym z nas, gdyż odpowiada na najbardziej tajemnicze pytania: kim jestem i co tu robię na naszej planecie?

Neestix | 2013-07-09