Listy / święta Teresa od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza

Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Lettres de sainte Thérèse de l'Enfant Jésus et de la Sainte-Face
religia
Czytam

Niniejsze wydanie zawiera wszystkie listy św. Teresy od Dzieciątka Jezus – cenny skarb, uzupełniający jej Rękopisy autobiograficzne, jak napisał jej duchowy brat ks. Belliére. Na tych stronach zapisany jest „bieg olbrzyma”: dwadzieścia lat zaledwie oddziela niezgrabny list małej dziewczynki od listów pełnych całkowitego zaufania i przeżyć duchowych, które opisuje aż do śmierci. My szukamy nieraz bardzo daleko przewodników i nauczycieli duchowych. Oto przewodnik i nauczyciel – pokorny i odważny, delikatny i silny, kochający i natrętny, prawdziwy i braterski. Przewodnik uśmiechnięty, który bierze nas pod rękę i prowadzi swoją drogą.

źródło opisu: Wydaw. Karmelitów Bosych

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!