Powrót do życia

Cykl: Zeszyty Formacji Duchowej (tom 37)
Wydawnictwo: Salwator
religia
Czytam

Jest ktoś, kto dociera do najbardziej skrytych miejsc naszego wnętrza bez naruszania naszej wolności, szanujący nasze tajemnice. Zna zakamarki serca, które utajniliśmy nawet przed sobą. Prowadzi do nich w taki sposób, abyśmy się na nie otworzyli, spotkali i przeżyli nowe narodzenie. To Bóg. On nie tylko przemawia do naszego serca, ale także na głębinach serca. Autor „Listu do Hebrajczyków” napisał, że Jego słowo jest „skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca”. (4, 12) Oto dlaczego w naszych rozważaniach w centrum postawimy Słowo Boga.

źródło opisu: http://www.salwator.com

źródło okładki: Zdjęcie autorskie