Pigułka przywództwa. Brakujący element motywujący ludzi

Tłumaczenie: Cezary Matkowski
Wydawnictwo: Helion
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Leadership Pill: The Missing Ingredient in Motivating People Today
poradniki
joly_fh

Cuda są przereklamowane, liczą się umiejętności Doskonała umiejętność motywowania pracowników, perfekcyjne techniki zarządzania działem, charyzma budząca powszechną zazdrość i nietuzinkowe umiejętności komunikacyjne - oto menedżer idealny. Wyobraź sobie teraz, że masz w zasięgu ręki cudowną pigułkę, za sprawą której tak skutecznie motywujesz swój zespół, że osiąga on ponadprzeciętne wyniki...

Cuda są przereklamowane, liczą się umiejętności

Doskonała umiejętność motywowania pracowników, perfekcyjne techniki zarządzania działem, charyzma budząca powszechną zazdrość i nietuzinkowe umiejętności komunikacyjne - oto menedżer idealny. Wyobraź sobie teraz, że masz w zasięgu ręki cudowną pigułkę, za sprawą której tak skutecznie motywujesz swój zespół, że osiąga on ponadprzeciętne wyniki nawet pod silną presją i przy autentycznym zaangażowaniu.

Niestety, cudowna pigułka, która z dnia na dzień uczyni z Ciebie genialnego i doświadczonego przywódcę, nie istnieje. Na szczęście są lepsze sposoby na uzyskanie niesamowitych rezultatów i porwanie tłumów. Ta książka to kwintesencja wiedzy, jaką powinien posiadać współczesny menedżer, jeśli chce skutecznie osiągać zamierzone cele. Gotowy na podjęcie wyzwania?

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: www.onepress.pl

Matt | 2016-01-19

Taka sobie historyjka, co prawda pokazująca dobry sposób zarządzania pracownikami, ale całość równie dobrze mogłaby być napisana jako zwykły artykuł na 3 strony w gazecie. Zdecydowanie cena nie adekwatna do zawartości.

agkw3 | 2015-08-03
Przeczytana: 05 sierpnia 2015