Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach

Click Millionaires: Work Less, Live More with an Internet Business You Love
e-biznes, internet
biznes, finanse
joly_fh

Sukces ukryty pod Twoimi palcami Wyobraź sobie poniedziałkowy poranek. Na samą myśl o pójściu do pracy uśmiechasz się i radośnie zrywasz z łóżka. Niemożliwe? A jednak robią tak już tysiące ludzi, którzy zdecydowali się na prowadzenie własnego biznesu! Nadszedł czas, byś przejął odpowiedzialność za swoje dochody i przyszłość. Zaplanuj na nowo karierę i życie, tak aby osiągnąć niezależność...

Sukces ukryty pod Twoimi palcami

Wyobraź sobie poniedziałkowy poranek. Na samą myśl o pójściu do pracy uśmiechasz się i radośnie zrywasz z łóżka. Niemożliwe? A jednak robią tak już tysiące ludzi, którzy zdecydowali się na prowadzenie własnego biznesu! Nadszedł czas, byś przejął odpowiedzialność za swoje dochody i przyszłość. Zaplanuj na nowo karierę i życie, tak aby osiągnąć niezależność finansową i sukces na swoich warunkach. Zapomnij o zgniłych kompromisach i frustracjach i zacznij pracować na własny rachunek.

Oto inspirujący i praktyczny przewodnik, który pokaże Ci, jak stworzyć rewolucyjny biznes internetowy. Podpowie, jak szybko stać się internetowym ekspertem w dowolnej dziedzinie i jak przygotować plan działania, który pozwoli wybrać właściwą niszę biznesową. Pomoże Ci też stworzyć zyskowny biznes, który wymaga mniej pracy i który możesz prowadzić w takich godzinach, jakie uznasz za stosowne. Nie musisz dysponować właściwie żadnymi zasobami finansowymi (choć niewielki ich zapas na pewno nie zaszkodzi) ani posiadać szczególnych umiejętności technicznych. Wystarczy odrobina determinacji i entuzjazmu, byś zmienił pracę, której nienawidzisz, na działalność, którą kochasz.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: www.onepress.pl

LongWinterNights | 2014-12-01
Na półkach: Edukacja finansowa

Praktyczne porady o tym jak zarabiać w Internecie. Jeżeli wykona się wszystko co jest zapisane w tej książce, na pewno osiągnie się finansową niezależność oraz stały pasywny dopływ gotówki. Książka bardzo inspirująca i motywująca do działania. Otwiera przed nami ogromny potencjał Internetu i bardzo rozszerzyło moje spojrzenie na aktywa, jeżeli chodzi o twórczość intelektualną.

Łukasz Chrzanowski | 2016-04-03

Jest to jedna z tych książek, która zamiast przekazywać wiedzę. Nakłania nas do skorzystania z usług autora. Rady są powierzchowne i ogólnikowe. Szkoda czasu i pieniędzy. Śmiało można sobie ją odpuścić. Dałem dwa bo ładna okładka.

Duncan | 2014-09-16
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 16 września 2014

Myślałem że to będzie trochę gorszy brat "4 godzinnego tygodnia pracy" ale wcale tak nie jest i książka opisuje nieco inne aspekty.

Podsuwa kilka ciekawych pomysłów wartych przemyślenia i przyznaje że dzięki nie poznałem kilka ciekawych narzędzi.

shinrin | 2016-04-18
Na półkach: 2016